NABÍDKA

Je zcela zřejmé, že přistoupení k dodavatelskému úklidu umožní každé firmě či organizaci věnovat se skutečně jen té činnosti, která je jejich náplní a oprostí vedoucí pracovníky od zbytečných starostí spojených s čistotou a hygienou jejich objektů, dále od starostí se sháněním materiálu, pracovní síly v době nemocenských a dovolených, vypracování mezd, nebo jiných administrativních a organizačních činností.

Naše firma Vám zajistí nejen odstranění viditelného nepořádku, ale i čistotu a reprezentativnost Vašich prostor, jejich ochranu a dlouhodobou údržbu.

Nabízíme profesionální řešení úklidu objektů, od čištění podlahových krytin a veškerých ploch a předmětů sanitárních zařízení. Pracujeme s ekologickými čistícími přípravky, které odrážejí naší snahu o maximální bezpečnost pracovníků a péči o životní prostředí. Vysoce účinné přípravky jsou doplněny řadou úklidové mechanizace, jako jsou úklidové vozíky, ploché mopy, apod.

Našim zákazníkům nabízíme více než jen přípravky a zařízení. Nabízíme spolehlivost a servis - čistotu, bezpečnost a efektivitu.

Náš vyškolený personál si poradí s úklidem nejen kanceláří, nemocnic, domovu seniorů, ordinací, ale i průmyslových a výrobních hal, autoservisů a šachet.

Sledujeme nejnovější trendy, technologie a legislativu v oblasti úklidu, hygieny a desinfekce, abychom zajistili lepší péči o svěřený majetek svých zákazníků a nezatěžovali zbytečně životní prostředí.

Každoročně školíme své zaměstnance z pracovních postupů, přípravy chemických a desinfekčních roztoků a bezpečnosti práce.


PROSTORY

Průmyslové budovy
Výrobní haly
Kanceláře
Bankovní domy
Nemocnice
Domovy seniorů
Ordinace

SLUŽBY

běžný komplexní úklid
úklid po malování
úklid po stavebních úpravách
mytí oken
čištění koberců
dodávky čistících a hygienických potřeb
doplňování hygienických potřeb

CERTIFIKACE

ISO 9001:2015
ISO 14001:2015